ŁÓDŹ: BEZCZELNY ZŁODZIEJ najpierw ukradł zestaw ogrodowy, a później wrócił i chciał ODKUPIĆ donice do kompletu!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. manfredrichter

ŁÓDŹ: BEZCZELNY ZŁODZIEJ najpierw ukradł zestaw ogrodowy, a później CHCIAŁ ODKUPIĆ donice do kompletu!

2020-10-29 10:12

Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który najpierw w maju ukradł sprzed jednej z posesji na terenie Łodzi zestaw ogrodowy, a następnie kilka miesięcy później wrócił i zaproponował właścicielowi, że odkupi stojące na podwórku donice.

Kilka dni temu kryminalni z II Komisariatu KMP w Łodzi otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży zdobionego zestawu ogrodowego o wartości około 2 tysięcy złotych. - Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że chwilę wcześniej odwiedził go nieznajomy mężczyzna, który pytał o możliwość odkupienia donic ogrodowych. Ponieważ transakcja nie doszła do skutku, mężczyzna odjechał samochodem. Zgłaszający zorientował się, że ten sam samochód widział kilka miesięcy wcześniej, w maju 2020 roku, gdy jadąca nim osoba zabrała bez pytania należący do niego zestaw ogrodowy stojący przed domem - opisuje policja.

Po wnikliwej analizie dostępnego materiału dowodowego, stróże prawa ustalili, że sprawcą kradzieży był 48-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego. 28 października, policjanci pojechali do 48-latka. - Mężczyzna podczas przeszukania dobrowolnie wydał skradzione mienie - informuje policja.

48-latek odpowie za kradzież, za co grozi nawet do 5 lat więzienia

i

Autor: Policja /KWP Łódź

48-latek odpowie za kradzież, za co grozi nawet do 5 lat więzienia.

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza
Nasi Partnerzy polecają