Dwie zasadzki na pedofili w Łodzi jednego dnia

i

Autor: KWP Łódź Dwie zasadzki na pedofili w Łodzi jednego dnia

Łódź: Dwóch pedofili wpadło w zasadzkę jednego dnia. Namierzył ich internauta z Wrocławia

2016-04-08 10:41

Dzięki sygnałom od internauty z Wrocławia, łódzka policja zatrzymała w Łodzi dwóch mężczyzn, którzy umówili się na seks oralny z 14-letnimi dziewczynkami.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP w Łodzi otrzymali od wrocławskiego internauty niepokojący sygnał. Informacja dotyczyła mężczyzny, który za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego umówił się na seks oralny z 14-latką. Kryminalni zweryfikowali tę informację i rankiem 6 kwietnia zorganizowali zasadzkę w centrum Łodzi. Gdy tylko mężczyzna pojawił się na miejscu spotkania z nastolatką, policjanci obezwładnili go i zatrzymali. 27-letni mieszkaniec Pabianic był bardzo zaskoczony i nie stawiał oporu. Przyznał, że miał świadomość, że umówił się na seks z osobą poniżej 15 roku życia. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli komputery, które zostaną sprawdzone pod kątem treści pedofilskich.

Zobacz też: Program 500+: Interesują się dzieckiem, które niegdyś porzucili? Zostaną dokładnie sprawdzeni!

Dwie zasadzki na pedofili w Łodzi jednego dnia

Jeszcze tego samego dnia wieczorem wrocławski internauta przekazał kolejną informację dotyczącą pedofilii. Tym razem w policyjną zasadzkę zorganizowaną na osiedlu Radogoszcz w Łodzi wpadł 37-letni mieszkaniec Zgierza. Ten mężczyzna także miał świadomość, że umówił się na seks z osobą poniżej 15 roku życia. W jego mieszkaniu policjanci również zabezpieczyli komputer, który zostanie sprawdzony pod kątem treści pedofilskich.

Obaj zatrzymani odpowiedzą za składanie propozycji seksualnych osobie poniżej 15 roku życia, za co grozi nawet do 2 lat więzienia. Żaden z zatrzymanych nie był wcześniej notowany za przestępstwa seksualne.

Nasi Partnerzy polecają