Fałszywi hydraulicy okradli lokatora

i

Autor: KWP Łódź

ŁÓDŹ. Fałszywi hydraulicy okradli lokatora. Szuka ich policja. Zobacz zdjęcia

2020-12-07 10:43

Policjanci z Łodzi poszukują trzech osób – dwóch kobiet i jednego mężczyzny, którzy w listopadzie pod pretekstem kontroli liczników wody okradli lokatora jednego z bloków przy ulicy Długosza z jego oszczędności. Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 19 listopada. W jednym z mieszkań bloku przy ulicy Długosza zadzwonił domofon. Głos w słuchawce informował, że z polecenia administracji przeprowadzane są kontrole liczników wody. Właściciel lokum otworzył drzwi, a po wyjściu rzekomych hydraulików stwierdził brak wszystkich oszczędności i biżuterii.

Wizerunek sprawców zarejestrowały umieszczone przy wejściu do budynku kamery monitoringu. Poszukiwany jest mężczyzna i dwie kobiety.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę zimową z kapturem na głowie, niebieskie spodnie jeansowe, białe buty, miał maseczkę na twarzy.

Kobieta nr 1 - ubrana w długą kurtkę zimową, czarne spodnie, białe buty, czapka na głowie, maseczka na twarz.

Kobieta nr 2 - ubrana w czarną kurtkę z kapturem na głowie, niebieskie jeansy, białe buty, maseczka na twarz.

Wszyscy, którzy rozpoznają widoczne na zdjęciach osoby lub mają wiedzę o zdarzeniu proszeni są o kontakt z z IV Komisariatem Policji KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31, tel. 47-841-23-12 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub z dyżurnym jednostki: 47-841-23-01 oraz 47-841-23-04 całodobowo. Telefon alarmowy 112.

Oszukiwali metodą na policjanta. Ukradli blisko 70 tys. złotych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany