Łódź. Jak znaleźć grób na cmentarzu? Z pomocą przychodzi wyszukiwarka grobów. Sprawdź, jak działa!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. congerdesign /zdjęcie ilustracyjne

Może się przydać!

Jak znaleźć grób na cmentarzu w Łodzi? Z pomocą przychodzi ta wyszukiwarka. Sprawdź, jak działa!

2022-10-31 10:34

Wyszukiwarka grobów w internecie to narzędzie, dzięki któremu łodzianie mogą znaleźć grób bliskiej bądź znajomej osoby bez konieczności błądzenia po cmentarzu. Działa na trzech łódzkich cmentarzach. Oto, jak z niej korzystać!

Wyszukiwarka grobów na łódzkich cmentarzach

Jak znaleźć grób bliskiej bądź znajomej osoby bez konieczności błądzenia po cmentarzu? Z pomocą przychodzi wyszukiwarka grobów w Łodzi. Wystarczy wejść na stronę wyszukiwarki Cmentarze komunalne w Łodzi i wprowadzić w formularzu dane zmarłej osoby. Konieczne jest uzupełnienie jedynie nazwiska, ale dużym ułatwieniem, które zawęzi krąg poszukiwań, będą także imię, data urodzenia oraz data śmierci (w obu przypadkach możemy ustawić zakres dat).

Wyszukiwarka pokaże nam na mapie, gdzie znajduje się grób (ze wskazaniem numeru kwatery i rzędu), podpowie, którą bramą najlepiej wejść na cmentarz, poinformuje, kto jeszcze spoczywa w tym grobie oraz do kiedy jest on opłacony. Umożliwi także zapalenie wirtualnego znicza.

Wyszukiwarka grobów w Łodzi działa na trzech cmentarzach: Cmentarz komunalny Szczecińska, Cmentarz komunalny Doły, Cmentarz komunalny Zarzew.

Sonda
Często odwiedzasz cmentarze?
Wszystkich Świętych 2022. Warszawiacy ruszyli na cmentarze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany