Łódź. Na jednym bilecie wejdziecie do trzech muzeów przez... 7 dni!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. espeis /zdjęcie ilustracyjne

Łódź. Na jednym bilecie wejdziesz do trzech muzeów przez... 7 dni!

2021-09-01 13:37

Trzy łódzkie muzea, od września, można zwiedzać na jednym bilecie. To szansa dla wszystkich osób zainteresowanych historią miasta Łodzi, aby nieśpiesznie odwiedzić wystawy stałe i czasowe.

Wspólny bilet obejmie pełną ofertę wystawienniczą Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi i wszystkie wystawy prezentowane w głównym gmachu Muzeum Miasta Łodzi – Pałacu Izraela Poznańskiego oraz w Muzeum Sportu i Turystyki. Bilet normalny będzie kosztował 36 złotych, natomiast ulgowy 18 złotych. Ceny połączonych biletów pozwolą nie tylko zaoszczędzić zwiedzającym na zakupie wejściówek, ale także zachęcą ich do wizyty w partnerskim muzeum, wywołując efekt synergii. Wspólny bilet upoważnia do jednorazowego wstępu do każdego z muzeów i będzie ważny 7 dni kalendarzowych (z wyłączeniem poniedziałków, kiedy muzea są nieczynne) od momentu zakupu. Będzie można go kupić w kasach obu instytucji.

Wywiad z mamą lenki z kanału Hejka tu Lenka

- Łączymy siły, żeby pokazać, jak wiele mamy do zaoferowania mieszkańcom Łodzi i turystom. Wspólny bilet to pierwszy krok na drodze naszej ścisłej współpracy, którą już dzisiaj, tym pierwszym partnerskim działaniem, zapowiadamy - mówi Aneta Dalbiak, dyrektor Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi.

Oto adresy muzeów, które można odwiedzić z łączonym biletem:

  • Muzeum Miasta Łodzi – ul. Ogrodowa 15
  • Muzeum Sportu i Turystyki – al. Politechniki 10
  • Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi – ul. Piotrkowska 282
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany