Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach?

i

Autor: pixabay.com, CC0, policja

Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach? [FOTO]

2021-07-23 7:58

Wszedł do bramy na ulicy Piotrkowskiej i podłożył ogień. Łódzka policja poszukuje podpalacza. Mężczyzna miał rzucające się w oczy skarpetki. Po wszystkim wyszedł z bramy jak gdyby nigdy nic i wsiadł do tramwaju. Policja publikuje jego wizerunek, który uchwyciła kamera monitoringu. Może ktoś z Was go skojarzy.

Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce w dniu 8 lipca 2021 r. Wczesnym rankiem, około godziny 5:20, mężczyzna ze zdjęć (zdjęcia poniżej) wszedł do bramy przy ul. Piotrkowskiej 175 i podpalił tekturę znajdującą się w koszu na makulaturę. Jak podaje policja, mężczyzna po podpaleniu śmietnika udał się ulicą Piotrkowską na przystanek Piotrkowska Centrum, gdzie wsiadł do tramwaju linii 11B jadącego w kierunku pętli Helenówek.

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!

Policja publikuje jego wizerunek, który uchwyciła kamera monitoringu. Jak opisuje Komenda Miejska Policji w Łodzi, mężczyzna może być w wieku w przedziale 30-50 lat. Jest średniego wzrostu, ma krótkie blond włosy i śniadą cerę. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską koszulkę typu polo, krótkie spodenki typu bojówki w kolorze khaki, niebieskie klapki oraz rzucające się w oczy niebieskie skarpety z różowymi palcami i piętami. Może ktoś z Was go skojarzy.

Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach?

i

Autor: Policja/ KMP Łódź

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00 bądź całodobowo, z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, telefon 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?