Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach? [FOTO]

2021-07-23 7:58
Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach?
Autor: pixabay.com, CC0, policja

Wszedł do bramy na ulicy Piotrkowskiej i podłożył ogień. Łódzka policja poszukuje podpalacza. Mężczyzna miał rzucające się w oczy skarpetki. Po wszystkim wyszedł z bramy jak gdyby nigdy nic i wsiadł do tramwaju. Policja publikuje jego wizerunek, który uchwyciła kamera monitoringu. Może ktoś z Was go skojarzy.

Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce w dniu 8 lipca 2021 r. Wczesnym rankiem, około godziny 5:20, mężczyzna ze zdjęć (zdjęcia poniżej) wszedł do bramy przy ul. Piotrkowskiej 175 i podpalił tekturę znajdującą się w koszu na makulaturę. Jak podaje policja, mężczyzna po podpaleniu śmietnika udał się ulicą Piotrkowską na przystanek Piotrkowska Centrum, gdzie wsiadł do tramwaju linii 11B jadącego w kierunku pętli Helenówek.

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!

Policja publikuje jego wizerunek, który uchwyciła kamera monitoringu. Jak opisuje Komenda Miejska Policji w Łodzi, mężczyzna może być w wieku w przedziale 30-50 lat. Jest średniego wzrostu, ma krótkie blond włosy i śniadą cerę. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską koszulkę typu polo, krótkie spodenki typu bojówki w kolorze khaki, niebieskie klapki oraz rzucające się w oczy niebieskie skarpety z różowymi palcami i piętami. Może ktoś z Was go skojarzy.

Łódź. Podpalacz z Piotrkowskiej poszukiany! Może ktoś skojarzy go po... skarpetkach?
Autor: Policja/ KMP Łódź

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00 bądź całodobowo, z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, telefon 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE