Łódź. Potworna tragedia na Teofilowie! Nie żyje 26-latka, 42-latek w śpiączce. Jest podejrzenie zabójstwa!

i

Autor: mh-grafik/cc0; Republica/cc0 - oba Pixabay.com niu przy ul. Rojnej na osiedlu Teofilów w Łodzi znaleziono 26-latkę z ranami ciętymi szyi i ciężko rannego 42-latka, który jest podejrzany o zbrodnię, zdj. ilustracyjne

Łódź. Potworna tragedia na Teofilowie! Nie żyje 26-latka, 42-latek w śpiączce. Jest podejrzenie zabójstwa!

2022-05-26 10:22

W mieszkaniu przy ul. Rojnej na osiedlu Teofilów w Łodzi znaleziono 26-latkę z ranami ciętymi szyi i ciężko rannego 42-latka. Kobieta trafiła do szpitala w stanie krytycznym, gdzie wkrótce zmarła, natomiast mężczyzna znajduje się w śpiączce. Mieszkanie obydwojga nosiło ślady podpalenia, a zdaniem prokuratury w Łodzi za odpowiada za to właśnie 42-latek.

Łódź. Potworna tragedia na Teofilowie! Nie żyje 26-latka, 42-latek w śpiączce. Jest podejrzenie zabójstwa!

Czy na osiedlu Teofilów w Łodzi doszło do zabójstwa? Tak podejrzewa tamtejsza prokuratura, po tym jak w mieszkaniu przy ul. Rojnej znaleziono we wtorek, 24 maja, w godzinach wieczornych, 26-latkę z ranami ciętymi szyi i ciężko rannego 42-latka. Ich lokum zostało ponadto polane łatwopalną substancją i podpalone, w wyniku czego trzeba było ewakuować część mieszkańców bloku - na szczęście nic im się nie stało. Kobieta trafiła do szpitala w stanie krytycznym, gdzie wkrótce później zmarła, natomiast mężczyzna znajduje się w śpiączce - jego stan jest nadal określany jako ciężki. Jak informuje Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, podejrzewany o zbrodnię i podpalenie mieszkania na Teofilowie jest właśnie 42-latek. Przesłuchani w tej sprawie świadkowie twierdzą, że widzieli go na klatce schodowej z nożem i zbiornikiem, gdzie mogło znajdować się paliwo.

- Według naszych wstępnych ustaleń mężczyzna zaatakował swoją partnerkę, po czym podpalił mieszkanie i dokonał samookaleczenia. Obydwoje to obywatele Gruzji, którzy wynajmowali to lokum od września 2021 r. - dodaje Kopania.

Czytaj też: Łódź. Poszukiwani świadkowie potrącenia dziecka przez mężczyznę na hulajnodze! 6-latka zabrała karetka

Czytaj też: Dzień Matki 2022 w Łodzi aż do niedzieli! Oto, co się będzie działo w mieście

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Brutalne morderstwo w Jachrance. Po imprezie zabił znajomego