ŁÓDŹ: Przez rok TERROZYZOWAŁ sąsiadów. Bali się pójść na policję, niektórzy woleli się PRZEPROWADZIĆ

i

Autor: Policja /KWP Łódź

ŁÓDŹ: Przez rok TERRORYZOWAŁ sąsiadów. Bali się pójść na policję, niektórzy woleli się PRZEPROWADZIĆ

2021-01-22 9:28

Policja zatrzymała 38-letniego łodzianina, który od roku groził lokatorom kamienicy przy ul. 6 Sierpnia i terroryzował ich. Niektórzy nawet wyprowadzili się, aby nie wchodzić mu w drogę. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu do 2 lat więzienia.

38-letni mieszkaniec kamienicy przy ulicy 6-go sierpnia już od dłuższego czasu nękał sąsiadów i budził w nich postrach do tego stopnia, że mimo próśb mundurowych, nikt nie odważył się złożyć zawiadomienia na policję.

- W sierpniu ubiegłego roku mężczyzna pobił jednego z lokatorów. Sytuacja powtórzyła się jeszcze trzykrotnie. Poza pokrzywdzonymi żaden z sąsiadów nie chciał, w obawie przed oprawcą wystąpić w roli świadka. Mieszkańcy kamienicy bali się wyjść ze swojego mieszkania. Niektórzy z nich wyprowadzili się, aby nie wchodzić mu w drogę - opisuje policja.

Czara goryczy przelała się dopiero wtedy, kiedy 15 stycznia 2021 roku został pobity kolejny mieszkaniec kamienicy. Poszkodowany po długich namowach funkcjonariuszy zdecydował się zeznawać. Kryminalni z IV Komisariatu Policji, którzy znali tę sprawę od podszewki, w końcu mieli podstawę do zatrzymania wcześniej notowanego za inne przestępstwa 38-latka.

CZYTAJ TEŻ: Senior wezwał policję, bo pokłócił się z partnerką. Na miejscu ODKRYTO COŚ INNEGO! Za to SAM może pójść za kratki na KILKA LAT!

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Odpowie za uszkodzenie ciała, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 2.

22-latek podłożył ogień pod kiosk, a później patrzył jak płonie
Nasi Partnerzy polecają