Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze. Bez rejestracji i zapisów!

i

Autor: Manufaktura/mat. prasowe

Łódź. Punkt szczepień powraca do Manufaktury! Chętni dostaną jednodawkową szczepionkę, bez zapisów

2021-06-25 11:00

Łodzianie ponownie będą mieli okazję zaszczepić się w łódzkiej Manufakturze. Punkt szczepień jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson ponownie pojawi się na weekend w jednym z budynków na rynku. Szczepienia będą możliwe bez rejestracji i zapisów. Tym razem akcja szczepień potrwa trzy dni. Szczegóły w naszym materiale.

Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze zorganizowany jest we współpracy z Wojewódzką Stacją Ratownictwa Medycznego. Kolejna odsłona akcji będzie miała miejsce w tym samym miejscu, ale potrwa dzień dłużej niż poprzednia. Podobnie jak tydzień temu, szczepienia będą wykonywane wyłącznie preparatem jednodawkowym Johnson&Johnson. W akcji mogą wziąć udział wszyscy powyżej 18. roku życia. Na szczepienie nie trzeba się wcześniej umawiać ani rejestrować – wystarczy mieć ze sobą dokument tożsamości.

Gen. Grzegorz Gielerak: W pełni zaszczepieni jesteśmy tydzień po drugiej dawce [Super Raport]

Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze

Akcja szczepień będzie miała miejsce w lokalu na rynku, od strony ul. Zachodniej – między restauracją „Pizzeria 105-ka” a charakterystycznymi kolorowymi literkami „Manufaktura”.

CZYTAJ TEŻ: Łódź: zostaną zaszczepieni nawet bez PESEL-u. Akcja szczepień dla bezdomnych

Punkt będzie podzielony na dwie strefy – w strefie przyjęć będzie można zapytać personel o wszystkie wątpliwości i zadać najbardziej szczegółowe pytania, a wreszcie także wypełnić ankietę kwalifikacyjną. Z kolei w strefie realizacji odbywać się będą badania, a także samo szczepienie.

Punkt szczepień w łódzkiej Manufakturze będzie otwarty:

  • Piątek 25.06 – godz. 12-22
  • Sobota 26.06 – godz. 10-22
  • Niedziela (handlowa) – godz. 10-22
Nasi Partnerzy polecają