Plaża w Manufakturze otwarta! Najpierw strefa kibica, później wakacyjny relaks

i

Autor: Manufaktura/mat. prasowe

Plaża w Manufakturze otwarta! Najpierw strefa kibica, później wakacyjny relaks

2021-06-11 9:12

Plaża znowu zagościła na rynku Manufaktury. Klimatu dopełniają palmy i beach bar, w którym przetańczyć będzie można nie jedną letnią noc. Leżaki czekają na łodzian już od dziś (11 czerwca). Przez pierwsze tygodnie plaża w Manufakturze będzie strefą kibica Euro 2020. Po finale piłkarskiego Euro pojawią się też atrakcje dla aktywnych, jak choćby boisko do siatkówki. Na najmłodszych czeka już plac zabaw. O szczegółach w materiale.

Plaża w Manufakturze przez pierwsze kilka tygodni będzie pełniła funkcję strefy kibicowania. Na wszystkich fanów piłkarskich zmagań czekać będą wygodne pufy, poduchy i leżaki, a przede wszystkim – spektakularny ekran o powierzchni 40 m2, który pozwoli śledzić każdy ruch na murawie. - Manustrefa to miejsce dedykowane fanom piłki i wszystkim tym, którym bliskie są sportowe emocje, a jednocześnie jest to miejsce bezpieczne, stworzone z myślą o rodzinnym kibicowaniu. Choć liczba gości w strefie będzie ograniczona, transmisje z meczów będzie można oglądać także z pobliskich ogródków restauracyjnych i beach baru, popijając orzeźwiające koktajle - zapowiada Manufaktura.

Prezenterzy Radia ESKA przewidują wynik meczu Polska - Słowacja. Kto wygra mecz?!

Strefa kibica rusza w piątek (11.06) transmisją z otwarcia Euro i pierwszym meczem Turcja-Włochy. Pierwsze mecze polskiej reprezentacji można zobaczyć w poniedziałek (14.06) o godz. 18 i sobotę (19.06) o godz. 21. Polacy zmierzą się wtedy kolejno ze Szwecją i Hiszpanią.

ZOBACZ TEŻ: Euro 2020: gdzie oglądać w Łodzi? Na Piotrkowskiej najdłuższa strefa kibica w Polsce!

Przy plaży oczywiście nie może zabraknąć beach baru. W tym roku zobaczymy jego nową odsłonę. Przez całe wakacje można będzie się tu zrelaksować, a wieczorami potańczyć.