Sosnowiec. Zaginiony senior odnaleziony w taksówce!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Chaecker Sosnowiec. Zaginiony senior odnaleziony w taksówce!

ŁÓDŹ: Senior poturbował laską pracownicę piekarni i UKRADŁ CHLEB! Okazało się, że... jest poszukiwany

2021-02-15 11:54

Do nietypowej sytuacji doszło w jednej z piekarni przy ul. Pabianickiej w Łodzi. 76-letni mężczyzna zaatakował pracownicę laską, po czym ukradł pieczywo. Jak się okazało, mężczyzna był już wcześniej notowany i aktualnie był poszukiwany przez sąd. Teraz odpowie za rozbój, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Na policję zgłosił się właściciel piekarni i opisał wydarzenia z tamtego dnia. Według jego relacji, w minioną środę do sklepu wszedł starszy mężczyzna, który wielokrotnie w przeszłości korzystał z zakupów na tak zwaną „kreskę”. I tym razem chciał skorzystać z odroczonej formy płatności. Jednak ze względu na wcześniejsze niezapłacone rachunki, spotkał się z odmową. Wówczas zdenerwowany takim obrotem sprawy senior, przy użyciu laski, o której się poruszał, uderzył ekspedientkę i zabrał bochenek chleba, za który nie zapłacił.

Gigantyczne promocje w Biedronce. Mielone za darmo, szynka za 1 zł, pieczywo za pół ceny!

Policjanci bardzo szybko ustalili personalia sprawcy, którym okazał się 76-latek, bez stałego miejsca zameldowania. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Łódź Widzew. Tym razem usłyszał zarzut rozboju mniejszej wagi, co zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany