ŁÓDŹ. Ta suczka mieszkała SAMA w mokrej budzie PRZEZ PONAD ROK! Jej właściciele zmarli...

i

Autor: Animal Patrol /SE

ŁÓDŹ. Ta suczka mieszkała SAMA w mokrej budzie PRZEZ PONAD ROK! Jej właściciele zmarli...

2021-04-03 10:18

Tej psinie smutek maluje się na pysku. Strażnicy miejscy szacują, że przez około półtora roku nie miał kto o nią zadbać. Suczka została sama po tym, jak zmarli jej właściciele. Nie miała szczęścia, nikt nie zabrał jej do siebie, a jedynie od czasu do czasu dokarmiali ją sąsiedzi. Zwierzę mieszkało w mokrej budzie, zimą zamarzała woda w misce. W końcu ktoś powiadomił o jej smutnym losie Animal Patrol.

Ta historia łamie serce. Trudno wyobrazić sobie smutek i cierpienie psa, który nie ma nikogo, kto mógłby o niego zadbać. Gorzki smak samotności poznała suczka, która - jak się okazało - straciła właścicieli. - Jej losem zaniepokoiła się osoba, która poprosiła o kontrolę warunków, w jakich przebywa - informują strażnicy z sekcji Animal Patrol. Jak udało im się ustalić na miejscu, zwierzę mogło mieszkać samo na jednej z łódzkich posesji około półtora roku.

We wrocławskim zoo urodziła się żyrafa siatkowana

- Kiedy zwierzak zostaje sam zdać się musi na innego człowieka. Sam sobie przecież nie poradzi. W sytuacji, kiedy umiera właściciel psiakiem powinna zająć się rodzina. Zwierzak jest dziedziczony, więc obowiązek opieki spoczywa na najbliższych zmarłego, na spadkobiercach. Nasza sunia niestety nie miała szczęścia, bo nie było nikogo, kto mógłby się nią zająć. Wszyscy najbliżsi zmarli. Nie było nikogo, kto mógłby jej znaleźć nowy dom - opisuje Animal Patrol.

Pies dokarmiany był przez sąsiadów. Poza tym warunki, w jakich żył były fatalne. Suczka ma problemy z poruszaniem się, skazana była na mokrą budę, zimą zamarzała woda w misce. Jak opisują strażnicy, oprócz tego, że była mokra i brudna, ucierpiała również jej psychika.

Dzięki interwencji sunia kilka tygodni temu trafiła pod fachową i dobrą opiekę. Została przewieziona do łódzkiego schroniska przy ul. Marmurowej.

Znajomość tych pojęć to w XXI wieku wręcz obowiązek! Ogarniasz chociaż połowę?

Pytanie 1 z 15
Określenie "vaping" oznacza...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany