ŁÓDŹ. Uwaga! Poszukiwany zboczeniec! Robił kobietom straszne rzeczy [ZDJĘCIA]

2020-11-24 8:48

Policjanci z Łodzi poszukują zboczeńca, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Mężczyzna grasował na osiedlu Teofilów, gdzie zaczepiał młode kobiety, a potem robił im straszne rzeczy.

Do jednego ze zdarzeń doszło 22 czerwca 2020 roku w okolicach ulicy Aleksandrowskiej. Widoczny na zdjęciach człowiek zaczepił młodą kobietę oferując jej pomoc przy wniesieniu zakupów do mieszkania. Następnie odprowadził ją pod jej blok i wszedł z nią na klatkę schodową. Tam dokonał w stosunku do niej innej czynności seksualnej.

Ukradł mieszkance Tomaszowa z konta KILKANAŚCIE TYSIĘCY! Pieniądze wypłacał w ŁODZI!

Ten sam mężczyzna może być sprawcą innych tego typu czynów na tym samym osiedlu. Często podawał się za fizjoterapeutę i próbował dotykać inne kobiety.

Ma około 30 – 35 lat, 180 centymetrów wzrostu, włosy krótkie koloru ciemnego. Ubrany był w charakterystyczną kurtkę w biało-czarne wzory. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi tel. 47 841 12 00 lub 47 841 48 35 oraz przez całą dobę telefon alarmowy- 112.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany