ŁÓDŹ: Wpadł przez śmieci wokół auta. W środku znaleziono... PTASZNIKA, niebezpieczne przedmioty i DOKUMENTY!

i

Autor: Straż Miejska w Łodzi

ŁÓDŹ: Wpadł przez śmieci wokół auta. W środku znaleziono... PTASZNIKA, niebezpieczne przedmioty i DOKUMENTY!

2020-09-30 7:32

Strażnicy miejscy sami nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Podczas interwencji, która dotyczyła zaśmiecenia wokół jednego z aut zaparkowanych na łódzkich Bałutach, znaleźli... pająka ptasznika oraz niebezpieczne przedmioty. W środku były też dokumenty.

We wtorek (29 września) rano strażnicy miejscy wezwani zostali na ulicę Wolborską. - Interwencja dotyczyła złego stanu sanitarno – porządkowego wokół zaparkowanego tam pojazdu marki Volvo. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że pojazd był otwarty i miał uchylone szyby. Ponadto w aucie ujawniono przedmioty przypominające broń, pałkę teleskopową, scyzoryk, dokumenty tożsamości oraz pająka ptasznika zamkniętego w plastikowym pudełku - opisuje Straż Miejska w Łodzi.

Na miejsce zdarzenia wezwano Animal Patrol oraz patrol policji, który przejął dalsze czynności w sprawie. Mierzący około 3 centymetry ptasznik trafił do Snake Zoo.

Jak poinformował nas komisarz Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, właściciel auta został przesłuchany. Policja sprawdza znalezione w aucie przedmioty.

Pies pogryzł 12-latka. Dzieci były same w mieszkaniu
Nasi Partnerzy polecają