Łódź: Zatrzymała go policja, zrobił się BARDZO NERWOWY. Nic dziwnego, miał w plecaku trawkę za 30 000 ZŁOTYCH!

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódź: Zatrzymała go policja, zrobił się BARDZO NERWOWY. Nic dziwnego, miał w plecaku trawkę za 30 000 ZŁOTYCH!

2020-11-03 9:35

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi zatrzymali 29-latka, który posiadał przy sobie ponad kilogram marihuany. Mężczyzna wpadł podczas przypadkowej kontroli. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu około godziny 21.00 kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z KMP w Łodzi, na jednej z ulic zauważyli mężczyznę znanego im z prowadzenia przestępczej działalności związanej z narkotykami. - Podczas legitymowania 29-latek zachowywał się nerwowo, co utwierdziło policjantów w przekonaniu, że mógł posiadać przy sobie niedozwolone używki. Okazało się, że w plecaku, który 29-latek miał przy sobie, stróże prawa odnaleźli dwie paczki sprasowanej marihuany o łącznej wadze 1 kilograma i czarnorynkowej wartości około 30 tysięcy złotych - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w w Łodzi.

Ponadto, podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli „dilerkę” z 16 gramami mefedronu. Tym razem 29-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, co zagrożone jest karą nawet do 10 lat więzienia.

Ciężarówka z niebezpiecznym ładunkiem
Nasi Partnerzy polecają