Łódź: Zniknęła po wyjściu do klubu na Piotrkowskiej i postawiła na nogi policję. Gdzie była 21-letnia Nicola? [NOWE FAKTY]

2020-08-13 9:35 Emilia Białecka
Łódź: Zniknęła po wyjściu do klubu na Piotrkowskiej i postawiła na nogi policję. Gdzie była 21-letnia Nicola? [NOWE FAKTY]
Autor: Policja /SE

Wieść o tym, że nie wróciła po wyjściu do klubu do miejsca tymczasowego pobytu postawiła na nogi policję. O zaginięciu 21-letniej Nicoli pisaliśmy wczoraj (12.08). Po komunikacie w mediach dziewczyna odnalazła się. Tak jak podejrzewała policja, była daleko od Łodzi.

Jak informowała policja, 21-letnia Nicola na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Ostatnio przebywała w Łodzi. W niedzielę, 11 sierpnia, - 21-latka ostatni raz widziana była w klubie przy ulicy Piotrkowskiej z dwoma nieustalonymi mężczyznami. Następnie z jednym z nich około godziny 03.00 zarejestrowana została przez kamery monitoringu w okolicach ulicy Małej. Policja podejrzewała, że dziewczyna najprawdopodobniej wyjechała z Łodzi.

Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Jak poinformował nas Marcin Fiedukiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, 21-letnia Nicola odnalazła się na Południu Polski. - Nikt jej nie przetrzymywał, wyjechała dobrowolnie - potwierdza.

Nastolatkowie wykiwali policjantów. Chłopak uciekł z interwencji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.