Łodzianin zdemolował w szale pokój hotelowy. Nie oszczędził nawet wykładziny!

2021-11-12 14:50

Policjanci zatrzymali 31-letniego łodzianina który zdemolował wynajmowany pokój hotelowy. Pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką i zniszczył wyposażenie pokoju. Wartość strat oszacowano na prawie 3,5 tysiąca złotych. Agresywnemu gościowi hotelowemu grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 9 listopada 2021 roku po godzinie 22.00. Dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który zdemolował pokój hotelowy na terenie Sieradza. Na miejscu policja zastała agresywnego pijanego mężczyznę oraz jego przerażoną partnerkę. "Sprawcą zniszczeń okazał się 31-letni łodzianin. Jak ustalono, para wspólnie wynajęła pokój hotelowy. Około godziny 22.00 do recepcji przybiegła roztrzęsiona kobieta informując, że jej partner zniszczył wyposażenie pokoju. Twierdziła, że wypił sporą ilość alkoholu i doszło między nimi do awantury. W pewnym momencie zaczął demolować pokój. Jego partnerka uciekła stamtąd, informując o sytuacji pracownika hotelu, który wezwał policję. Agresor rozbił telewizor, zniszczył wykładzinę i ściany. Na podłodze leżały rozbite naczynia. Wartość strat oszacowano na około 3,5 tysiąca złotych" - opisuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

CZYTAJ TEŻ: Łódź. Nietypowa interwencja straży miejskiej. Nie uwierzycie, co maszerowało ulicami…

Zasypali grób ojca.

31-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia. Mężczyzna był wcześniej notowany przez policję.

Sonda
Czy kary za zniszczenie mienia są odpowiednio wysokie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany