Łódź. Niecodzienna interwencja strażników miejskich [FOTO]

i

Autor: Animal Patrol

Łódź. Nietypowa interwencja straży miejskiej. Nie uwierzycie, co maszerowało ulicami miasta! ZDJĘCIA

2021-11-12 11:34

Bywa, że strażnicy miejscy z sekcji Animal Patrol mają do czynienia z nietypowymi przypadkami interwencji. Nie dalej jak w minioną środę (10 listopada) mieli do czynienia z... błąkającymi się po ulicy kaczkami.

Ta nietypowa interwencja strażników miejskich miała miejsce w rejonie ulicy Św. Teresy w Łodzi. W środę (10.11), około godziny 21:00 Animal Patrol udał się tam z powodu... maszerujących swobodnie kaczek. Jak opisują strażnicy, ptaki zakończyły wędrówkę pod drzwiami siedziby Rossmanna. Kaczki zostały zabezpieczone i - jak informuje Animal Patrol - czekają na właściciela pod opieką pracowników Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi.

Funkcjonariuszy Animal Patrolu nie zdziwi już chyba nic. Przez lata funkcjonowania tej sekcji straży miejskiej mieli do czynienia z niejednym osobliwym wezwaniem. Jedna z bardziej kuriozalnych interwencji dotyczyła... pluszowego węża. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w 2016 roku. Była lipcowa noc, kiedy jednej z mieszkanek Łodzi na podłodze swojego mieszkania ujrzała gada. Na nogi postawiona została straż miejska i straż pożarna [CZYTAJ WIĘCEJ...]

W Łodzi powstał Park Miliona Świateł!

Nie dalej jak w czerwcu tego roku ktoś znalazł w centrum Łodzi... serwala afrykańskiego. Przestraszone zwierzę zabezpieczono na rogu al. Kościuszki i ul. Zielonej. Dziki kot trafił do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi. Równolegle poszukiwano jego właściciela.

ZOBACZ TEŻ: ZGROZA na łódzkim Polesiu! Do mieszkania na IV piętrze wszedł... PTASZNIK [ZDJĘCIA]

Sonda
Adoptowałeś kiedyś zwierzaka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany