Łódzkie: 20-latek UKRADŁ wartą 30 000 złotych zabytkową Ładę! Młodość może spędzić ZA KRATKAMI [FOTO]

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódzkie: 20-latek UKRADŁ wartą 30 000 złotych zabytkową Ładę! Młodość może spędzić ZA KRATKAMI [FOTO]

2021-03-01 12:14

20-latek na widok policji zostawił na środku drogi samochód i uciekł. Wkrótce wyszło na jaw, dlaczego to zrobił. Policjanci powiązali zostawione przez niego auto z kradzieżą zabytkowej Łady z terenu Skierniewic i jeszcze tego samego dnia odnaleźli pojazd, a także zatrzymali w sprawie 3 osoby, w tym 20-latka. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak opisuje policja, w miniony czwartek (25.02) nad ranem funkcjonariusze zwrócili uwagę na jadący z naprzeciwka samochód osobowy. - Kiedy zawrócili za nim, kierowca przyspieszył, a następnie porzucił pojazd z włączonym silnikiem i uciekł. Wewnątrz pozostały narzędzia, odzież oraz telefon. Policjanci powiązali pojazd z kradzieżą samochodu kolekcjonerskiego oraz próbą kradzieży drugiego samochodu osobowego z terenu Skierniewic - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Uciekał kradzioną Mazdą. Pościg zakończył się w rzece

Policjanci jeszcze tego samego dnia dotarli na posesję w powiecie łódzkim-wschodnim, gdzie znajdował się skradziony pojazd kolekcjonerski marki Łada o wartości 30 000 złotych.

Jak informuje policja, w wyniku przeszukania, oprócz skradzionego auta, ujawniono też narkotyki.

ZOBACZ TEŻ: GROŹNY wypadek w Łódzkiem: auto PIONOWO ZAWISŁO na drzewie. W ŚRODKU NIE BYŁO NIKOGO. Strażacy w szoku [ZDJĘCIA]

Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby. 20-latek usłyszał zarzuty związane z kradzieżami pojazdów, a także posiadania środków odurzających. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 38-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego-wschodniego, usłyszał zarzut paserstwa.

Sąd Rejonowy w Skierniewicach tymczasowo zaaresztował na 3 miesiące sprawcę kradzieży. Mężczyzna miał już problemy z prawem i był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz grozi mu do 10 lat za kratkami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany