Łódzkie: Był poszukiwany OD ROKU. Policja OKRĄŻYŁA DOM i przeszukała każdy kąt. Ukrył się dobrze, ale niewystarczająco

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Łódzkie: Był poszukiwany OD ROKU. Policja OKRĄŻYŁA DOM i przeszukała każdy kąt. Ukrył się dobrze, ale niewystarczająco

2020-12-30 12:01

Policjanci z Andrespola we współpracy z łódzkim mundurowym od lat związanym z koluszkowską komendą zatrzymali 42-latka, który od roku był poszukiwany i ukrywał się przed organami ścigania. Teraz najbliższe lata spędzi za kratkami.

We wtorek, 29 grudnia 2020 roku, policja uzyskała informację, że w jednym z domów w Andrespolu może ukrywać się poszukiwany mężczyzna.

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wytypowany adres, gdzie zauważyli, że w mieszkaniu jest osoba, której szukają. Mundurowi otoczyli posesję, aby uniemożliwić ewentualną ucieczkę. Drzwi mieszkania otworzyła kobieta, która zaprzeczała, aby w tym domu znajdowała się taka osoba. Nie uśpiło to jednak czujności policjantów i zaczęli sprawdzać wszystkie pomieszczenia. Kobieta przebywająca w domu próbowała im w tym przeszkodzić i była agresywna. Już po chwili stróże prawa znaleźli 42-letniego mężczyznę ukrywającego się w piwnicy w kanale zakrytym deskami - opisuje policja.

Mężczyzna był poszukiwany przez łódzką policję już od roku za jazdę pod wpływem alkoholu. W przeszłości miał już wielokrotnie konflikty z prawem. Teraz najbliższe lata spędzi za kratkami.

CZYTAJ TEŻ: Pięcioosobowa rodzina Bogdańskich spod Łodzi ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. To NAJBARDZIEJ TAJEMNICZE zaginięcie w Polsce!

Policjanci z Bydgoszczy szukają podpalacza. Rozpoznajesz go?
Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być surowsze?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany