Chciał uprawiać seks z 12-latką w erotycznej bieliźnie

i

Autor: Facebook / Reprodukcja Dariusz Kucharski

ŁÓDZKIE. Chciał uprawiać seks z 12-latką w erotycznej bieliźnie. Wstrząsające WIDEO

2021-04-26 10:31

Co za ohydny typ! Karany już wcześniej za czyny pedofilskie 25-letni Mariusz, mieszkaniec jednej z miejscowości w okolicy Zgierza, umówił się na seks z 12-letnią dziewczynką. Proponował jej też, by w trakcie intymnego spotkania założyła erotyczną bieliznę. Mężczyzna został zatrzymany przez łowców pedofilów z Elusive Child Protection Unit Poland i przekazany policjantom.

Do zatrzymania doszło w niedzielę. 25 kwietnia w miejscowości Brużyczka Mała. Przedstawiciele ECMU zjawili się tam, po tym, jak rodzice 12-letniej dziewczynki odkryli w jej komputerze korespondencję z 25-latkiem, który umówił się z nią na seks.

Umówił się z 12-latką na seks

„Umawiał się z prawdziwym 12 letnim dzieckiem na sex. Proponował zakup bielizny. Ecpu przejęło rozmowę po kontakcie z rodzicami dziewczynki” - czytamy w komunikacie z zatrzymania.

Sama treść korespondencji między pedofilem a 12-latką jest przerażająca. - Pisałem do niej, czy się kiedyś masturbowałaś, napisałem tez, że dam ci majteczki, w samochodzie się rozbierzesz i je założysz – opowiada pedofil na zamieszczonym w internecie filmie z zatrzymania.

- Dlaczego wypisujesz takie rzeczy do 12-letniej dziewczynki? - dopytywali przedstawiciele ECPU.

- Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie – pada odpowiedź.

Mężczyzna niedawno usłyszał wyrok w innej sprawie pedofilskiej. Został skazany na karę więzienia w zawieszeniu za to, że namówił 14-letnią dziewczynkę do zrobienia sobie nagich zdjęć, które przesłała mu na pocztę elektroniczną.