Na weselu rozpętał awanturę z żoną i pobił ją butelką

i

Autor: Policja

Łódzkie. Co za potwór! Na weselu rozpętał awanturę z żoną i pobił ją butelką

2021-07-06 11:36

Wesele w jednych ze wsi koło Skierniewic dobiegało już końca, ostatni goście szykowali się do wyjścia, gdy nagle między 49-letnim weselnikiem, a jego żoną wybuchła awantura. Kompletnie pijany mężczyzna nie był w stanie zapanować nad nerwami i pobił kobietę butelką po alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 4 lipca około godziny 5 rano. - Skierniewiccy policjanci około 5 rano 4 lipca 2021 roku pojechali na jedną z sal weselnych w remizie strażackiej – opowiada Magdalena Studniarek z komendy w Skierniewicach.

Pójście na wesele to samobójstwo? Mocne słowa epidemiologa

- Interwencja dotyczyła awantury którą wszczął jeden z uczestników wesela. Jak się okazało awanturnikiem był 49-letni mężczyzna, który będąc pod wpływem alkoholu uderzył swoją 47-letnią żonę butelką w twarz. Kobieta doznała obrażeń, a mężczyznę zatrzymano. Na miejsce została wezwana pomoc medyczna, która opatrzyła kobietę. Sprawca po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała za który grozi mu 5 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny – dodaje.

Państwo młodzi uroczystości weselnej nie będą na pewno miło wspominali. Miała być wyjątkowa, a skończyła się bardzo nieprzyjemnie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany