Płewtonurkowie

i

Autor: CC Pixabay.com

Łódzkie: Tragiczne wieści znad zalewu w Miedznej Murowanej pod Opocznem. Poszukiwana od środy kobieta NIE ŻYJE [AKTUALIZACJA]

2020-07-02 10:35

W czwartek (2.07) policja poinformowała, że kobieta, która od wczoraj (1.07) była poszukiwana nad zalewem w Miedznej Murowanej pod Opocznem, nie żyje. Przypomnijmy, 55-latka wypłynęła na akwen na materacu i nagle zaginęła.

Kobieta wypłynęła na materacu na zalew w Miedznej Murowanej w środę (1.07) około godz. 18:30 i zaginęła. - Służby ratunkowe o zdarzeniu zostały powiadomione 1 lipca 2020 roku o godzinie 19.00. Na miejsce do pomocy w poszukiwaniach wezwani zostali płetwonurkowie z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Bełchatowa. Strażacy przeczesywali rejon zbiornika wodnego przy pomocy sonaru - opisuje policja.

Policja poinformowała, że dziś (2.07) około godziny 10.00 strażacy wyłowili z zalewu ciało zaginionej 55-latki.

ZOBACZ TEŻ: Wypadek na A1. Kierowcę WYRZUCIŁO z auta, drugie DACHOWAŁO. Sprawca UCIEKŁ pozostawiając samochód [ZDJĘCIA]

Wcześniej, przy tamie zbiornika, odnaleziono dryfujący materac.

Tragedia w Koszalinie. Rodzeństwo wypadło z 9. piętra! Dzieci zginęły na miejscu

Kobieta, która utonęła nad zalewem w Miedznej Murowanej pod Opocznem to 55-letnia mieszkanka powiatu koneckiego. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Zbiornik w Miedznej Murowanej jest zbiornikiem retencyjnym i kąpiel tam jest zabroniona. Policja apeluje, by nie wchodzić do wody w takich miejscach. Przypominamy, do podobnej tragedii nad zalewem w Miedznej Murowanej doszło zaledwie kilka dni temu. 28 czerwca br. życie stracił 17-nastolatek [CZYTAJ WIĘCEJ...]