Łódzkie. Zginęła przez papierosa! Tragiczny pożar domu!

2021-09-20 19:24
Strażacy
Autor: Mat. straży pożarnej Pożar w miejscowości Żurawia, w woj. łódzkim. Zginęła 80-letnia kobieta. Zdj. ilustracyjne.

Jedna osoba zginęła w pożarze domu jednorodzinnego, który wybuchł w miejscowości Żurawia w gminie Biała Rawska (woj. łódzkie). Zmarła kobieta miała 80 lat. Do tragedii doszło w poniedziałek, 20 września. Najprawdopodobniej przyczyną wybuchu ognia był zapalony przez kobietę papieros.

W pożarze domu jednorodzinnego zginęła 80-letnia kobieta. Pożar wybuchł w poniedziałek (20 września) po południu w gminie Biała Rawska (Łódzkie). Informację przekazał PAP rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego strażacy otrzymali po godz. 17. W miejscowości Żurawia, w powiecie rawskim, płonął dom jednorodzinny. Podczas akcji gaśniczej strażacy odnaleźli 80-letnią kobietę. Służby próbowały reanimować seniorkę, ale pomimo prowadzonej na miejscu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, 80-latka zmarła.

Jak przekazał mł. bryg. Jędrzej Pawlak, wewnątrz budynku spaleniu uległa wersalka i fotel. Najprawdopodobniej przyczyną wybuchu ognia był zapalony papieros. Nie miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Na reżyserię filmową dostały się... same kobiety. To sytuacja bez precedensu! "Musieliśmy się z tą myślą oswoić"

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Trzy osoby zginęły w pożarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE