Łódzkie: Pędził audi PONAD 220 km/h. Policjanci nie mieli litości! Długo nie wsiądzie za kółko...

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. jarmoluk

Łódzkie: Pędził audi PONAD 220 km/h. Policjanci nie mieli litości! Długo nie wsiądzie za kółko...

2021-02-05 14:22

Policjanci z łódzkiej grupy SPEED na drodze S-8 zatrzymali audi, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o 115 km/h. 56-latek został surowo ukarany. Długo nie wsiądzie za kółko...

Do zdarzenia doszło dzisiaj (5.02.2021) w powiecie łódzkim wschodnim. Policjanci z grupy SPEED jadący drogą S-8 w kierunku Wrocławia, na wysokości miejscowości Guzew, zauważyli jadące przed nimi z dużą prędkością audi. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 110 km/h, kierowca pędził z prędkością 225 km/h. Łódzcy policjanci natychmiast zatrzymali go do kontroli. Jak się okazało, za kółkiem siedział 56-letni mieszkaniec Warszawy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali go mandatem oraz 10 punktami karnymi.

ZOBACZ TEŻ: Sieradz. NASTOLATEK rozbił audi rodziców na płocie sąsiadów, więc... UPOZOROWAŁ WŁAMANIE DO DOMU!

Ten film PRZERAŻA! Subaru nagrało własne dachowanie. Zobacz Wideo ale najpierw zapnij pasy!

Policja apeluje o rozsądek na drodze! "Bezpieczna prędkość to ta dostosowana do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni, a przede wszystkim własnych umiejętności. Kierowco na drodze myśl o bezpieczeństwie również innych uczestników ruchu!" - czytamy w komunikacie.

CZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu. Wyszła z dokumentami, ROZJECHAŁ JĄ TIR. Jak to się stało?