Łódzkie: Pijany 25-latek ZASNĄŁ ZA KÓŁKIEM. Tego dnia policja interweniowała wobec niego 2 razy!

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. MikesPhotos

Łódzkie: Pijany 25-latek ZASNĄŁ ZA KÓŁKIEM. Tego dnia policja interweniowała wobec niego 2 razy!

2021-01-26 7:59

Nawet 2 lata za kratkami grożą 25-letniemu mieszkańcowi powiatu tomaszowskiego, który mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierował autem. Zlekceważył zatrzymanie mu prawa jazdy, siłą odebrał kluczyki osobie przez siebie wskazanej do odwiezienia go do domu. Pijany pokonał kilkanaście kilometrów i zasnął w samochodzie.

Kilka dni temu opoczyńscy policjanci, na al. Sportowej, wieczorem zatrzymali do kontroli drogowej kierującego seatem toledo, mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Od 25-latka wyczuwalna był alkohol. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik nie pozostawił żadnych wątpliwości, miał ponad, 1,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierowca, aby uniknąć holowania auta, wskazał osobę, której przekaże samochód do odwiezienia go do miejsca zamieszkania.

CZYTAJ TEŻ: SZALEŃCZY POŚCIG za 30-latkiem ulicami Sieradza. Wcześniej dobijał się do drzwi swojej ex, MIAŁ PRZY SOBIE NOŻE. Co chciał zrobić?

- Około godz. 23.30, policjanci, którzy przeprowadzali interwencję wobec pijanego kierowcy seata, otrzymali informację, że 25-latek po zakończeniu interwencji na al. Sportowej siłą odebrał kluczyki osobie, którą sam wskazał do odwiezienia się do domu i pojechał w kierunku Inowłodza.

Policjanci, jadąc trasą, którą mógł się poruszać, trafili na 25-latka na jednej ze stacji benzynowych w Inowłodzu. Okazało się, że mężczyzna zasnął za kierownicą.

Sprawa ostatecznie trafiła do prowadzenia przez mundurowych z tomaszowskiej jednostki policji. Mężczyźnie za kierowanie autem po pijanemu grozi kara nawet do 2 lat więzienia.

Tir zmiażdżył Marka i jego 10-letniego syna. Wypadek Strzelce Małe.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany