Łódzkie: PIJANY JAK BELA 28-latek prowadził ciągnik! Miał prawie 4 promile!

2020-08-13 12:18 Emilia Białecka
Łódzkie: PIJANY JAK BELA 28-latek prowadził ciągnik! Miał prawie 4 promile!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Ehrecke

Policja zatrzymała pod Łowiczem 28-latka, który wsiadł za kierownicę ciągnika rolniczego mając prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna ponadto miał czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dzięki reakcji przypadkowego świadka, który powiadomił policję, być może na drodze nie doszło do tragedii.

W poniedziałek (12 sierpnia) około godziny 16.30 dyżurny policji został powiadomiony, że w Złakowie Kościelnym ciągnikiem rolniczym porusza się mężczyzna, który może być pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ TEŻ: Rawa Mazowiecka: MATKA Z SYNEM zrobili WŁAM na dom! Ukradli biżuterię wartą 20 TYSIĘCY!

- Policjanci z ruchu drogowego niezwłocznie pojechali na miejsce. Od mężczyzny czuć było silną woń alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało 3,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że 28-latek z powiatu łowickiego ma czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Łowiczu. Mężczyzna zakończył swoją jazdę. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu - opisuje policja.

28-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.

Efektowny pościg ulicami Torunia! Zatrzymanemu grozi 15 lat więzienia.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.