Rawa Mazowiecka: MATKA Z SYNEM zrobili WŁAM na dom! Ukradli biżuterię wartą 20 TYSIĘCY!

2020-08-13 10:32
Rawa Mazowiecka: MATKA Z SYNEM zrobili WŁAM na dom! Ukradi biżuterię wartą 20 tysięcy!
Autor: pixabay.com, CC0 fot. fbhk

Do 10 lat za kratkami grozi matce i synowi, którzy wspólnie włamali się do jednego z domów na terenie Rawy Mazowieckiej (woj. łódzkie) i ukradli biżuterię o wartości 20 tysięcy złotych.

Do kradzieży z włamaniem doszło w połowie lipca w jednym z domów przy ul. Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej. Łupem włamywaczy padła biżuteria o wartości 20 tysięcy złotych. - Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziło do ustalenia i zatrzymania 45-letniej mieszkanki Rawy Mazowieckiej i jej 24letniego syna. Byli już wcześniej notowani za konflikty z prawem - podaje policja.

ZOBACZ TEŻ: Łódź: Zatrzymał auto na środku skrzyżowania Rąbieńskiej z Traktorową i... ZASNĄŁ. 23-latkowi grozi surowa kara

Duet włamywaczy trafił do policyjnego aresztu. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat wiezienia.

Nastolatkowie wykiwali policjantów. Chłopak uciekł z interwencji
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE