Tragiczny wypadek pod Warszawą. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

i

Autor: Pixabay karetka, tragiczny wypadek w Nieporęcie

Łódzkie: Śmiertelny wypadek na DK92. Nie żyje młody kierowca! Utrudnienia na drodze. Co tam się stało?! [AKTUALIZACJA, MAPA]

2021-06-05 14:34

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej 92 w Bąkowie Górnym (woj. Łódzkie). Służby GDDKiA informują o utrudnieniach w ruchu, trasa jest zablokowana w obu kierunkach. Dwie osoby zmarły. Wojewódzka Komenda Policji w Łodzi zdradza pierwsze ustalenia dot. wypadku. Na trasie wprowadzono już ruch wahadłowy.

[AKTUALIZACJA]

14.30 Wprowadzono ruch wahadłowy

Wojewódzka Komenda Policji w Łodzi ustala pierwsze szczegóły wypadku: 89-letni kierujący matizem, poruszając się drogą podporządkowaną, nie zatrzymał się przed znakiem "stop" i wyjechał wprost pod jadącą drogą z pierwszeństwem hondę accord, którą kierował 33-latek.

W wyniku zderzenia śmierć poniósł kierujący matizem oraz jego 84-letnia pasażerka. Kierujący hondą został zabrany do szpitala. Z przeprowadzonego badania wynika, że był trzeźwy.

Po wypadku droga nr 92 była całkowicie zablokowana, obecnie wprowadzono na niej ruch wahadłowy. Utrudnienia występują na odcinku między Łowiczem i Kutnem.

Łódzkie. Wypadek na DK94. Dwa zgony, trasa zablokowana

Do wypadku doszło na 382. kilometrze drogi krajowej nr 92 w Bąkowie Górnym. Wiadomo, że na trasie zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku śmierć poniosły dwie osoby 

Droga nr 92 jest obecnie całkowicie zablokowana, utrudnienia występują na odcinku między Łowiczem i Kutnem i mogą potrwać ok. 3 godziny.

Nasi Partnerzy polecają