Łódzkie: trzy osoby zginęły w makabrycznym wypadku

i

Autor: Straż Pożarna / Reprodukcja Dariusz Kucharski

Łódzkie: trzy osoby zginęły w makabrycznym wypadku. Bus zderzył się z ciężarówką

W środę, 15 września trzy osoby poniosły śmierć na miejscu w tragicznym wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr 707 pod Rawą Mazowiecką (Łódzkie) doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Dwie kolejne osoby zostały ranne.

Jak poinformował PAP oficer prasowy komendanta wojewódzkiego straży pożarnej w Łodzi, mł. bryg. Jędrzej Pawlak, do wypadku doszło w środę (15 września) po godz. 14.00 na dw 707 w okolicach miejscowości Niemgłowy w gminie Cielądz w powiecie rawskim. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, z nieustalonych jeszcze przyczyn, na skrzyżowaniu z inną lokalną trasą doszło do zderzenia busa z tirem z naczepą. Wypadek okazał się być tragiczny w skutkach. Trzy osoby zginęły na miejscu. Ich tożsamość jest jeszcze ustalana. Dwie kolejne osoby – jeden z pasażerów auta dostawczego i kierowca ciężarówki - zostały ranne.

NOWE FAKTY nt. wypadku w Niemgłowach<<

Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe, w tym 4 zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policja.

Aktualizacja 18.00: Młodsza aspirant Agata Krawczyk w rozmowie z se.pl przekazała, że mimo iż od zdarzenia minęły już cztery godziny, nadal nie wiadomo, kto zginął w tym wypadku.

Kibole Śląska zatrzymani. Brawurowa akcja CBŚP
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE