Łódzkie: trzy osoby zginęły w makabrycznym wypadku

i

Autor: Straż Pożarna / Reprodukcja Dariusz Kucharski

Łódzkie: trzy osoby zginęły w makabrycznym wypadku. Bus zderzył się z ciężarówką

W środę, 15 września trzy osoby poniosły śmierć na miejscu w tragicznym wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr 707 pod Rawą Mazowiecką (Łódzkie) doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Dwie kolejne osoby zostały ranne.

Jak poinformował PAP oficer prasowy komendanta wojewódzkiego straży pożarnej w Łodzi, mł. bryg. Jędrzej Pawlak, do wypadku doszło w środę (15 września) po godz. 14.00 na dw 707 w okolicach miejscowości Niemgłowy w gminie Cielądz w powiecie rawskim. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, z nieustalonych jeszcze przyczyn, na skrzyżowaniu z inną lokalną trasą doszło do zderzenia busa z tirem z naczepą. Wypadek okazał się być tragiczny w skutkach. Trzy osoby zginęły na miejscu. Ich tożsamość jest jeszcze ustalana. Dwie kolejne osoby – jeden z pasażerów auta dostawczego i kierowca ciężarówki - zostały ranne.

NOWE FAKTY nt. wypadku w Niemgłowach<<

Jak wynika z informacji przekazanych przez Polską Agencję Prasową, droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe, w tym 4 zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i policja.

Aktualizacja 18.00: Młodsza aspirant Agata Krawczyk w rozmowie z se.pl przekazała, że mimo iż od zdarzenia minęły już cztery godziny, nadal nie wiadomo, kto zginął w tym wypadku.

Kibole Śląska zatrzymani. Brawurowa akcja CBŚP
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany