Wypadek w Niemgłowach pod Rawą Mazowiecką. Zderzenie busa z TIR-em

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Nie żyje czwarta ofiara wypadku pod Rawą Mazowiecką. Horror w Niemgłowach

2021-09-16 13:05

Wypadek w miejscowości Niemgłowy (powiat rawski) miał miejsce w środę (15.09.2021 r.). W zderzeniu busa z TIR-em, na miejscu zginęły trzy osoby. Jak poinformowała policja, w szpitalu zmarła również czwarta ofiara wypadku.

Jak pisaliśmy, makabryczny wypadek miał miejsce pod Rawą Mazowiecką, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 707 z drogą gminną w miejscowości Niemgłowy, w powiecie rawskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia volkswagena transportera kierowanego przez 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego z manem wraz z naczepą, kierowanym przez 22-letniego mieszkańca powiatu łowickiego. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosło trzech mężczyzn podróżujących busem, 39-letni obywatel Ukrainy oraz 38 i 39-letni, obywatele Polski.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach

37-letni pasażer volkswagena, obywatel Ukrainy, z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie - jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. On również, z uwagi na obrażenia ciała, został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z komendy w Rawie Mazowieckiej.

Nasi Partnerzy polecają