Policja

i

Autor: Twitter/Pomorska Policja zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie. Wypadek na DK12. Są RANNI! Utrudnienia na drodze, objazdy! [SZCZEGÓLY]

2021-03-05 22:10

Wypadek na drodze krajowej nr 12 w województwie łódzkim. W miejscowości Prymusowa Wola zderzyły się dwa samochody osobowe. Trasa w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wprowadzono objazd. Są ranni.

Łódzkie. Wypadek na DK 12. Za kierownicą 20-latkowie

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 12 w Łódzkiem. W miejscowości Prymusowa Wola zderzyły się dwa samochody osobowe. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że za kierownicą obu samochodów siedzieli 20-letni mężczyźni. Jeden z nich miał wyjechać z drogi podporządkowanej i nie udzielić pierwszeństwa drugiemu kierowcy. Obaj Panowie trafili do szpitala, podobnie jak pasażer jednego z samochodów.

Objazdy po wypadku w Prymusowej Woli

Trasa w miejscu zdarzenia jest zablokowana, wprowadzono objazd. Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej w Łodzi poinformował, że wypadek miał miejsce na 434. kilometrze trasy między Piotrkowem Trybunalskim a Opocznem.

Kierowcy jadący od strony Piotrkowa muszą zjechać na dk 42 i w miejscowości Żarnów na drogę wojewódzką 726 do Opoczna. Jadąc od strony Opoczna należy zjechać na drogę wojewódzką 713 dojechać nią do Tomaszowa Mazowieckiego i tam drogą ekspresową S8 pojechać do Piotrkowa Trybunalskiego.

(PAP)

Szalony WYŚCIG na trasie S8. Kierowcy wyprzedzili... nawet radiowóz grupy SPEED