Mały Marcel miał GUZ WIELKOŚCI SERCA. Usunięto go w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi!

i

Autor: Instytut CZMP

Mały Marcel miał GUZ WIELKOŚCI SERCA. Usunięto go w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi!

2020-12-21 22:21

Guza u Marcela wykryto jeszcze w łonie matki. Potworniak był wielkości serca chłopca. Operacji podjęli się kardiochirurdzy z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ku radości wszystkich, Marcel spędzi święta Bożego Narodzenia w domu.

O tym, że Marcel ma gigantycznego gua w klatce piersiowej rodzice dowiedzieli się w ósmym miesiącu ciąży - ujawnił się podczas badania USG. Po porodzie, z rodzinnej Bydgoszczy, chłopczyk został przewieziony do Torunia, ale to dopiero kardiochirurdzy z Łodzi podjęli się operacji. Guz z rodzaju pierwotniaków, był wielkości serca i tuż obok niego umiejscowiony, co rodziło obawy, że może wpłynąć na jego funkcjonowanie. Wówczas nie było wiadomo, czy guz nie jest połączony z tkankami tego organu. Kardiochirurdzy z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi byli przygotowani na różne scenariusze. Ku wielkiej uldze, operacja przebiegła bez komplikacji.

Operacja miała miejsce 9 grudnia. Mały Marcel został wypisany do domu w miniony weekend i święta Bożego Narodzenia spędzi w domu. Lekarze jego kondycję ocenili jako bardzo dobrą.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj

Św. Mikołaj z wizytą u pacjentów szpitala w Lesznie

Czy wiesz, co oznaczają te imiona? Lepiej sprawdź, zanim nadasz jedno z nich dziecku! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jakie jest znaczenie imienia Nina?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany