QUIZ. Maturalna powtórka z geografii. Jeśli rozwiążesz ten test, maturę zdasz bez problemu

i

Autor: se.pl QUIZ. Maturalna powtórka z geografii. Jeśli rozwiążesz ten test, maturę zdasz bez problemu

Matura 2022 z geografii. Szybka powtórka przed maturą. Ile punktów uzbierasz? Sprawdź, czy zdasz!

Matura 2022 z geografii rozszerzonej już 18 maja 2022 r. To ostatnie chwile na powtórkę przed maturą z geografii. Uczniowie, którzy zdecydowali się na zdawanie egzaminu z geografii przystąpią do testu w środę, 18 maja o godz. 9.00. Ten przedmiot jest bardzo popularny wśród maturzystów, wybrał go co piąty uczeń przystępujący do egzaminu dojrzałości. W ramach powtórki materiału proponujemy rozwiązanie naszego quizu z geografii na podstawie zadań z arkusza CKE. Jeśli sobie z nim poradzisz, to maturę 2022 zdasz bez problemu!

Matura 2022. Geografia, poziom rozszerzony

>> Tutaj sprawdzisz arkusze i odpowiedzi z matury 2022 z geografii <<

Matura 2022 z geografii rozszerzonej rozpocznie się 18 maja o godz. 9.00. Co znajdzie się w arkuszach CKE? Czy matura z geografii będzie trudna? Tego dowiemy się już wkrótce. Zanim jednak maturzyści przystąpią do egzaminu z geografii, mają jeszcze ostatnie chwile na przygotowania i powtórki materiału. Warto w tym celu przećwiczyć sobie zadania z arkuszy CKE z matury z geografii rozszerzonej z poprzednich lat i sprawdzić, czy zaznaczyłoby się poprawne odpowiedzi. Zachęcamy też do rozwiązania naszego quizu, w którym można sprawdzić swoją wiedzę przed maturą z geografii. Jest to bardzo popularny przedmiot dodatkowy na maturze. Wybrało go ponad 20 proc. zdających

>>> Matura 2022 z geografii: Śledź tutaj relację na żywo, arkusze CKE i odpowiedzi <<<

Matura 2022. Sprawdź, czy zdasz maturę z geografii

W ramach przygotowań do matury z geografii rozwiąż nasz quiz poniżej i sprawdź, jak ci poszło. Składa się on z dziesięciu pytań, na które jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź. Jeśli zdobędziesz maksymalną liczbę punktów, możesz spać spokojnie przed egzaminem. Powodzenia!

Matura 2022

Matura dla uchodźców z Ukrainy
Nasi Partnerzy polecają