Moje kochane maleństwa

i

Autor: ARCHIWUM PRYWATNE "Moje kochane maleństwa"

Ostatnie wyznanie matki przed tragedią. Tak zwróciła się do dzieci, potem znaleźli ich ciała

2022-01-03 15:03

Mieszkańcy niewielkiego Unewla koło Opoczna (woj. łódzkie) wciąż nie mogą otrząsnąć się z szoku po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w miniony czwartek (30.12) w jednym z domów. Wezwani do pożaru strażacy wynieśli z niego ciała czterech osób – Anny S. (39 l.) i trzech jej synków, Adasia (3 l.), Kubusia (4 l.) oraz Wojtusia (9 l.). Na ciałach chłopców śledczy odkryli rany cięte. Sąsiedzi rodziny opowiadają teraz o zmianie w zachowaniu ich matki w ostatnim czasie.

- Stała się bardzo skryta – mówią. - Rzadko wychodziła z domu, trudno było złapać z nią jakikolwiek kontakt. Jak szła do sklepu, to robiła duże zakupy i potem znów znikała na kilka dni. Czy byłaby skłonna pozbawić swoje dzieci życia? Trudno orzec – zastanawiają się.

Śledczy muszą teraz odtworzyć ostatnie chwile z życia zmarłych. Przypomnijmy, że w czwartek, 30 grudnia około godziny 14.30 mieszkańcy Unewla zauważyli dym wydostający się z domu rodziny S. Ruszyli na ratunek, ale drzwi były zamknięte, a okna zasłonięte roletami, więc nie byli w stanie dostać się do środka. Wezwali więc na pomoc strażaków, którzy wynieśli z budynku cztery ciała. Początkowo wydawało się, że wszyscy zginęli w wyniku zaczadzenia, na ciele chłopców znaleziono jednak rany zadane ostrym narzędziem, dlatego jedna z hipotez zakłada, że doszło do tzw. rozszerzonego samobójstwa. Matka mogła najpierw zamordować swoje dzieci, a potem podpalić dom. To szokująca teza, bo Anna S. w mediach społecznościowych pod jednym ze zdjęć swoich synków napisała: „Miłości moje maleńkie”. Czy byłaby zdolna do tego, by teraz odebrać im życie?

Szokująca śmierć trzech chłopców i ich matki pod Opocznem

Dziś (3.01) w Zakładzie Medycyny Sądowej odbyły się sekcje zwłok zmarłych. Prokuratura nie dysponuje jeszcze ich wynikami.

Sonda
Czy kary za spowodowanie pożaru powinny być surowsze?
Nasi Partnerzy polecają