Miss Polonia Karolina Bielawska leci na Karaiby. Powalczy o koronę Miss World 2021 [FOTO]

i

Autor: Fot. Andrzej Hulimka /mat. prasowe

Miss Polonia Karolina Bielawska leci na Karaiby. Powalczy o koronę Miss World 2021 [FOTO]

2021-11-19 22:22

Już w sobotę (20 listopada) Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska wylatuje na Karaiby, na zgrupowanie wyborów Miss World 2021! Gala finałowa konkursu zaplanowana jest na 16 grudnia w San Juan w Portoryko. Weźmie w niej udział ponad 100 przedstawicielek z całego świata! Zobaczcie zdjęcia naszej kandydatki!

Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce - Miss Polonia 2019. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów. Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam.

W związku z pandemią Covid-19 i odwołanym konkursem Miss World w 2020 roku, na swój start w wyborach najpiękniejszej kobiety świata musiała czekać rok dłużej. Już niebawem wystąpi na międzynarodowej scenie jako reprezentantka Polski!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021

Zgrupowanie konkursu Miss World potrwa blisko 4 tygodnie. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań do gali weźmie także udział w wielu rozmaitych konkurencjach i wyzwaniach takich jak Miss Sportu, Top Model, Miss Talent czy Miss Multimedia. W ramach Miss Świata odbędzie się również gala powitalna, aukcja charytatywna fundacji „Piękno z przesłaniem” oraz konkurs „Fashion Designers Awards” gdzie kandydatki z ponad 100 krajów zaprezentują suknie stworzone przez projektantów z ich rodzimych krajów.

Ludowy akcent z Polski na wyborach Miss World 2021

W trakcie gali konkursu Miss World 2021 w Portoryko nie zabranie również typowo polskich, ludowych akcentów. W ramach pokazu strojów narodowych i konkurencji „Dances of the world” nasza Miss Polonia zaprezentuje się w ludowym stroju ziemi łowickiej. Wykona również tradycyjne tańce- kujawiaka i oberka. Zdjęcia stroju możecie obejrzeć w poniższej galerii:

Polki na Miss World. Czy Karolina Bielawska powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku. Kolejne ogromne sukcesy w wyborach najpiękniejszej kobiety świata osiągały: Ewa Wachowicz - Miss Polonia 1992 (4 miejsce) oraz Katarzyna Borowicz - Miss Polonia 2004 (4 miejsce i tytuł Queen of Europe). Nasza ostatnia reprezentantka w Miss World, Milena Sadowska - Miss Polonia 2018, zdobyła sukces kwalifikując się do ćwierćfinału - TOP 40.

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Typowania i notowania pięknej Miss Polonia na chwilę przed wylotem do Portoryko są bardzo wysokie i obiecujące! Trzymamy mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej korony Miss World!

Sonda
Czy Polka Karolina Bielawska ma szansę zdobyć koronę Miss World?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany