Skierniewice. Napad na salon gier. Sprawcy zaatakowali pałką teleskopową

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Najpierw grali, później napadli

Napad w centrum Skierniewic. Sprawcom grozi nawet 12 lat za kratkami

2022-09-05 8:58

Skierniewiccy policjanci zatrzymali trzy osoby związane z napadem na salon gier w centrum Skierniewic. Dwóch sprawców zostało aresztowanych na 3 miesiące. Grozi im kara do 12 lat więzienia. Szczegóły w materiale.

Jak podaje policja, nocą 1 września 2022 roku do salonu gier w centrum Skierniewic przyszło dwóch mężczyzn. Początkowo zaczęli grać na automacie do gier. "W pewnym momencie podeszli do pracownicy salonu i zażądali wydania pieniędzy, grożąc przy tym pałką teleskopową. Pracownica oddała im swoją gotówkę i firmowe pieniądze. Łącznie 2 000 złotych. Mężczyźni zabrali 49-latce również telefon" - podaje kom. Magdalena Studniarek ze skierniewicekiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Ciągnął pana Romana za autem jak zwierzę! W końcu został zatrzymany [ZDJĘCIA]

Jak informują służby, w sprawie wytypowano trzech mieszkańców okolic Łodzi w wieku od 28 do 34 lat. "Zaledwie kilkanaście godzin od zdarzenia doszło do zatrzymań na terenie powiatu zgierskiego. Podczas przeszukań funkcjonariusze znaleźli pałkę teleskopową, skradziony telefon pokrzywdzonej i pieniądze. Dwóch z zatrzymanych, 28 i 34-latek, usłyszało prokuratorskie zarzuty rozboju, za co grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności" - opisuje Studniarek.

CZYTAJ: Małżeństwo spalone żywcem! To było zabójstwo? Apel Archiwum X

Sąd aresztował ich na 3 miesiące. Podejrzani byli już notowani. Trzeci z zatrzymanych po przesłuchaniu został zwolniony.

Napad w centrum Skierniewic. Sprawcom grozi nawet 12 lat za kratkami

i

Autor: Policja /KWP Łódź
Właściciele pensjonatu nie żyją. Zostali pobici przez hotelowych gości
Sonda
Czy kary za rozbój powinny być bardziej surowe?
Nasi Partnerzy polecają