Nie żyje Emilia Karpicka-Jadczak. Druhna z OSP Łódź Mikołajew zostawiła czworo dzieci

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. webandi + OSP Łódź Mikołajew

Nie żyje Emilia Karpicka-Jadczak. Druhna z OSP Łódź Mikołajew zostawiła czworo dzieci

2021-10-12 16:06

Nie żyje Emilia Karpicka-Jadczak. Druhna z OSP Łódź Mikołajew zmarła nagle 12 października zostawiając czworo dzieci. "Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia" - czytamy na stronie jednostki, w której służyła.

O śmierci Emilii Karpickiej-Jadczak poinformowali strażacy z OSP Łódź Mikołajew, gdzie służyła. "Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 12 Października br. zmarła nagle nasza Koleżanka i Przyjaciółka druhna Emilia Karpicka-Jadczak. Na Zawsze W Naszych Sercach. Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Będzie nam Ciebie brakowało, Emilko!" - czytamy.

Starszy mężczyzna potrącony na rowerze. Nikt nie ruszył z pomocą

Emilia Karpicka-Jadczak była założycielką Fundacji Mała Straż i Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. Druhna z OSP Mikołajew zachorowała na mielofibrozę. Jako jedyną deskę ratunku wskazywano przeszczep szpiku kostnego. W poszukiwaniu bliźniaka genetycznego pomagały jej nie tylko społeczności strażackie, ale także inne służby oraz nagłaśniające sprawę media. My również, w marcu tego roku, pisaliśmy o walce Emilii z chorobą. Niestety, przegranej. Emilia Karpicka-Jadczak zostawiła m.in. swoich trzech synów i córeczkę.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje policjant z Pabianic. Rafał Dzwonnik miał 46 lat

Nasi Partnerzy polecają