Łódź. Zatrzymano 27-latka podejrzewanego o postrzelenie mężczyzny w myjni samochodowej

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Co tam się działo?!

Nocny horror w łódzkiej myjni. 27-latek ranny po strzelaninie!

2023-05-21 12:21

Dantejskie sceny w myjni na terenie Łodzi. W nocy z soboty na niedzielę (20/21 maja 2023 r.) policjanci dostali informację o strzelaninie. Do sprawy zatrzymano 27-latka, podejrzewanego o postrzelenie 32-letniego mężczyzny, który przebywa w szpitalu.

Szczegóły nocnej akcji łódzkiej policji zdradził w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkom. Adam Dembiński z zespołu prasowego KWP w Łodzi. Takich scen spodziewalibyśmy się raczej w gangsterskim filmie. Jak to wyglądało? W nocy z soboty na niedzielę (20/21 maja 2023 r.) policjanci dostali informację o strzelaninie między dwoma mężczyznami w myjni samochodowych przy ul. Rokicińskiej w Łodzi. - Na miejsce pojechał patrol, jednak nikogo już w myjni nie było - zaznaczył Dembiński, cytowany przez PAP.

Czytaj też: Dwie grupy starły się na śmierć i życie w myjni w Łodzi. Znaleziono cały arsenał. 32-latek postrzelony w głowę [NOWE FAKTY]

Łódź. Nocna strzelanina w myjni. 32-latek postrzelony

W tym samym czasie do jednego z łódzkich szpitali przyjęto rannego 32-latka. - Obrażenia świadczyły o tym, że mógł zostać postrzelony - podkreślił policjant. - W tej sprawie zatrzymano 27-letniego mężczyznę - dodał w rozmowie z Polską Agencją Prasową Dębiński. Na ten moment nie znamy motywów działania sprawcy. Do tematu będziemy wracać w kolejnych materiałach. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Strzelanina w Krakowie. Morderstwo na ul. Sławkowskiej