Nocny wypadek w Łodzi na al. Włókniarzy! Zginęło dwóch mężczyzn, w tym młody motocyklista!

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi

Nocny wypadek w Łodzi na al. Włókniarzy! Zginęło dwóch mężczyzn, w tym młody motocyklista! [FOTO]

Tragiczny wypadek na al. Włókniarzy w Łodzi miał miejsce w sobotę (19.06.2021) kilka minut przed północą. Zginęło dwóch mężczyzn - młody motocyklista oraz kierowca samochodu osobowego. Jedna osoba została ranna. To pasażerka osobowego mitsubishi. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia wszelkie okoliczności tragicznego zdarzenia. Więcej szczegółów oraz zdjęcia z tego zdarzenia znajdziecie w naszym materiale.

Łódzka policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło sobotniej nocy, kilka minut przed północą, na al. Włókniarzy w Łodzi. Auto osobowe zderzyło się z motocyklem. Zginęły dwie osoby - motocyklista oraz kierowca samochodu. Ranna z kolei jest pasażerka osobowego.

Jak doszło do wypadku? - Według wstępnych ustaleń, kierujący mitsubishi 87-letni mieszkaniec Łodzi, skręcając z ul. Pojezierskiej w al. Włókniarzy, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym Włókniarzy 25-letnim motocyklistą kierującym yamahą - przekazała PAP podkom. Aneta Sobieraj z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - W wyniku zderzenia śmierć poniosło obu kierowców, a 72-letnia pasażerka mitsubishi została ranna - dodaje Sobieraj.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brutalne zabójstwo biznesmena pod Łęczycą. Zamaskowani napastnicy wtargnęli do domu i zaatakowali małżeństwo

Trasa S8 wypadek samochodu ciężarowego z osobową Skodą
Nasi Partnerzy polecają