Nowe Kęszyce: MAKABRYCZNY wypadek koło Skierniewic. 39-letni mężczyzna NIE ŻYJE

2020-07-11 19:52 Marek Targoński
Nowe Kęszyce: MAKABRYCZNY wypadek koło Skierniewic. 39-letni mężczyzna NIE ŻYJE
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Trwa śledztwo w sprawie makabrycznego wypadku koło Skierniewic (woj. łódzkie). W Nowych Kęszycach doszło do potrącenia pieszego. 39-letni mężczyzna nie żyje. Co tam się stało? Sprawę bada policja i prokuratura.

Nowe Kęszyce (gmina Bolimów, powiat skierniewicki) w woj. łódzkim. To właśnie tu, w tej niewielkiej miejscowości, rozegrała się gigantyczna tragedia. W czwartkowy wieczór doszło tam do makabrycznego wypadku.

Ludzie w popłochu uciekli z placu zabaw. Groza w Aleksandrowie Łódzkim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii, do której doszło w czwartkowy wieczór, ok. godz. 21.20. Sprawę bada policja i prokuratura.

Kierujący oplem astrą, 40-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, jadąc w kierunku miejscowości Sierzchów, potrącił idącego najprawdopodobniej w tym samym kierunku pieszego. 39-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń, już po zabraniu z miejsca przez służby medyczne, zmarł – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Skierniewicach.

Śledczy badają okoliczności tragedii. A jednocześnie policjanci po raz kolejny apelują i do kierowców i do pieszych o to, by zadbali swoje bezpieczeństwo – wzajemnie.

Piesi, jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, nie mają szans podczas zderzenia z samochodem. Jednocześnie dzięki ich rozwadze, przestrzeganiu przepisów i stosowaniu np. odblasków – ryzyko takich sytuacji można minimalizować... Uważajcie na siebie!