Oficjalny profil Urzędu Miasta Łodzi: zamknij mordę i napier...j. Miało być śmiesznie? Wyszło jak zwykle...

i

Autor: pixabay.com, CC0, FP: Łódź

Oficjalny profil Urzędu Miasta Łodzi: "zamknij mordę i napier...j". Miało być śmiesznie? Wyszło jak zwykle...

2021-12-24 8:24

"Miasto Łódź przebija kolejne dno żenady..." - komentują wzburzeni internauci najnowszy post opublikowany na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Łodzi. Wulgarny żart, zamiast bawić, wzbudza konsternację łodzian, którzy nie zostawiają na magistracie suchej nitki.

Po wielkiej wpadce łódzkiego magistratu z "nieśmiesznym", zdaniem łodzian, filmikiem promującym Kartę Łodzianina, w którym komik Rafał Pacześ wypowiada słowa "jeb***ć biedę", myślano, że gorzej być nie może. A jednak. "Miasto Łódź przebija kolejne dno żenady..." - komentują wzburzeni internauci najnowszy post opublikowany na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Łodzi. Prawdopodobnie miał to być zabawny mem wpisujący się w szał promocji Wiedźmina, a... wyszło jak zwykle.

Oficjalny profil Urzędu Miasta Łodzi: zamknij mordę i napier...j. Miało być śmiesznie? Wyszło jak zwykle...

i

Autor: FP: Łódź

Łodzianie nie mogą "przełknąć" wulgaryzmów i błędów w poście. Ci bardziej wyrozumiali zastanawiają się, co kierowało adminem, by umieścić taki post. "Admin pił?" - pytają w komentarzach i zaraz pojawiają się również rady: "piłeś - nie pisz". "Jeśli to żart to jeden z najsłabszych, jeśli wypadek po śledziku firmowym, może warto przemyśleć politykę dodawania postów" - zauważa Berenika.

ZOBACZ TEŻ: ALE WTOPA! Internauci i aktywiści oburzeni postem urzędu miasta: "Niebiańsko? To zabija łodzian!"

Jeden z internautów tłumaczy znaczenie mema: "Jestem w głębokim szoku, jak dużym brakiem dystansu wykazuje się tutejsza społeczność. Tekst przedstawiony na zdjęciu pochodzi z filmu "Magnaci i czarodzieje", który zasłynął właśnie z takich dialogów. Dodatkowo kontekst miał wskazywać na to, że gdyby podstawić napisy z niszowego filmu z YouTuba do topowego serialu na Netflixie, to finalnie sens pozostałby ten sam".

Jak widać, jednak niewielu łodzian spośród fanów wielotysięcznego fanpage'a miasta zna niszową produkcję z YouTube. Za to wielu z nich daje dowód tego, że niszowe żarty mogą najzwyczajniej w świecie nie śmieszyć, a oficjalnemu profilowi miasta nie wszystko przystoi.

Sonda
Czy ten post powinien pojawić się na oficjalnym profilu miasta?
Nasi Partnerzy polecają