18. urodziny Kai Bajor

i

Autor: Facebook / Krzysztof Rutkowski

Osiemnastka córki żony detektywa Rutkowskiego jak w HOLLYWOOD! To musiało kosztować MAJĄTEK

2021-07-16 14:45

Takie imprezy można oglądać jedynie w amerykańskich filmach. Ogromny tort, tysiące balonów, tłumy gości, ścianka i fotoreporterzy. Okazja była jednak szczególna. Córka żony Krzysztofa Rutkowskiego właśnie skończyła 18 lat. Detektyw pochwalił się w mediach społecznościowych szczegółami tego wyjątkowego wydarzenia.

Kaja Bajor to córka Mai Rutkowski, obecnej żony Krzysztofa Rutkowskiego. Dziewczyna właśnie wkroczyła w dorosłe życie - i to w jakim stylu! Takiej osiemnastki mogą jej pozazdrościć wszyscy nastolatkowie, którzy właśnie szykują się do powitania pełnoletności. Goście bawili się w hotelu, na dwóch salach - w sali perłowej, gdzie bawiła się rodzina jubilatki i bursztynowej, w której imprezowała Kaja i jej rówieśnicy.

Jak na luksusową imprezę w hollywoodzkim stylu przystało, nie mogło zabraknąć tysięcy balonów w kolorze różu i złota oraz kwiatów, a także najważniejszego, czyli urodzinowego tortu, a dokładnie dwóch ogromnych tortów. Były też obowiązkowe tańce przy muzyce, a jedną z atrakcji wieczoru było karaoke. Nie zabrakło również uroczystych przemówień i prezentów.

Najważniejsza uczestniczka imprezy, czyli jubilatka Kaja Bajor, zachwyciła gości piękną czarno-białą kreacją, która na jej idealnej figurze prezentowała się wręcz zjawiskowo.

Czytaj też: Krzysztof Rutkowski trafi do więzienia? To nie żarty, jest akt oskarżenia. Mocna riposta detektywa!

Rutkowski Story: Tajemnica zaginięcia pierścionka