Ostatnie pożegnanie Sebastiana Tylmana. Kiedy pogrzeb byłego radnego?

i

Autor: pixabay.com, CC0 fot. Mircealancu + FB: Krzysztof Kwiatkowski /zdjęcie ilustracyjne

Ostatnie pożegnanie Sebastiana Tylmana. Kiedy pogrzeb byłego radnego?

2021-11-17 8:30

Sebastian Tylman zginął 11 listopada 2021 r. w tragicznym wypadku pod Przysuchą (woj. mazowieckie). Były łódzki radny miał 42 lata. W czwartek, 18 listopada, odbędzie się jego ostatnie pożegnanie. Szczegóły w materiale.

Jak pisaliśmy, wypadek, w którym zginął Sebastian Tylman miał miejsce 11.11.2021 r. rano w Rdestowie pod Przysuchą (woj. mazowieckie). Auto, którego był pasażerem, wypadło z drogi i uderzyło w idącą poboczem 70-letnią kobietę, po czym wjechało do przydrożnego rowu i zatrzymało się na betonowym przepuście. Uderzenie było tak silne, że samochód rozerwało na pół, a śmierć na miejscu poniosły aż trzy osoby biorące udział w zdarzeniu, w tym Sebastian Tylman.

Zginęli pod pociągiem

Sebastian Tylman był radnym Rady Miejskiej w Łodzi w latach 2006-2014. Do 2013 roku związany był z Platformą Obywatelską, następnie postanowił współtworzyć nową formację: Łódź 2020. W 2014 roku związał się z Prawem i Sprawiedliwością i po raz kolejny kandydował do Rady Miejskiej, ale tym razem się nie dostał.

Od 2004 roku był także wykładowcą akademickim. Ostatnio pracował na stanowisku wiceprezesa Energoserwisu Kleszczów, spółki zależnej PGE GiEK S.A.

Pogrzeb Tylmana odbędzie się w czwartek, 18 listopada, na cmentarzu przy ul. Rzgowskiej. Uroczystości rozpoczną się o godz. 14:30.

Śmiertelny wypadek polityka PiS

Przypomnijmy, na początku listopada, w wypadku samochodowym pod Bełchatowem zginął polityk Prawa i Sprawiedliwości, radny Rady Powiatu w Pajęcznie, Łukasz Gaik. Kierowane przez niego auto wpadło w poślizg i dachowało. Polityk trafił do szpitala, ale pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się go uratować. Zmarł w wieku 39 lat.

Sonda
Straciłeś kiedyś bliską osobę w wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany