Miał 23 lata, zginął przejechany przez auto, gdy leżał na drodze. Co się stało w Miedznej Murowanej?

i

Autor: Policja

Tragedia w Miedznej Murowanej. 23-latek zginął przejechany przez samochód!

2021-11-15 12:39

Wypadek w Miedznej Murowanej. W sobotę (13.11.2021), późnym wieczorem, po leżącym na jezdni młodym mężczyźnie przejechał mercedes sprinter. 23-latek poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Tragiczny wypadek miał miejsce 13.11, około godziny 23:00, na drodze wojewódzkiej numer 726, w miejscowości Miedzna Murowana w gminie Żarów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący mercedesem sprinterem 62-letni mieszkaniec Opoczna, jadąc przez las, nie zauważył leżącego na jezdni mężczyzny i najechał na niego. Pomimo przeprowadzonej reanimacji 23-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego zmarł na miejscu. Niestety, pieszy nie posiadał na odzieży żadnych elementów odblaskowych. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Kierowca sprintera i jadący z nim pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń.

Kierowca opla wjechał wprost pod ciężarówkę, zginęła jego żona i córka, a wnuczek i zięć trafili do szpitala

"Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Decyzją prokuratora zwłoki oraz mercedes biorący udział w wypadku zostały zabezpieczone do dalszych badań" - podaje st.sierż. Katarzyna Biniaszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury.

Przypomnijmy, do innego tragicznego wypadku z udziałem dwójki młodych osób doszło pod koniec października w Człoczynie. Śmiertelnie potrącony został 22-letni mieszkaniec Koluszek, który szedł wieczorem nieoświetloną drogą wraz z młodą kobietą. Jak podała policja, para szła po niewłaściwej stronie jezdni.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają