Owadów: Dachowanie na DK 12. Nie żyje  22-letni kierowca volvo. Na trasie są UTRUDNIENIA

i

Autor: mj-s Owadów: Dachowanie na DK 12. Nie żyje 22-letni kierowca volvo. Na trasie są UTRUDNIENIA

Owadów: Dachowanie na DK 12. Nie żyje 22-letni kierowca volvo. Na trasie są UTRUDNIENIA

2020-12-01 10:10

W Owadowie koło Opoczna (Łódzkie) doszło do śmiertelnego wypadku. Na drodze krajowej nr 12 dachowało osobowe volvo. Kierowca samochodu, pomimo podjętej reanimacji zginął na miejscu zdarzenia, dwoje pasażerów trafiło do szpitala. Jeden z nich, 24-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do lecznicy w Łodzi, drugi, 22-letni trafił do placówki w Opocznie. Na miejscu cały czas pracują służby – w miejscu zdarzenia obowiązuje ruch wahadłowy.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 1 grudnia, po 8.00 rano. Jak poinformowała nas rzecznik prasowy komendy w Opocznie w wyniku dachowania vovlo v40 na miejscu zginął 22-letni kierowca samochodu. Dwóch młodych pasażerów, 22- i 24-letni mężczyźni trafiło do szpitali. Starszego z mężczyzn zabrał do łódzkiej lecznicy zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Trudno w tej chwili jednoznacznie określić przyczynę wypadku, ale najprawdopodobniej była to utrata kontroli nad prowadzonym przez 22-latka autem spowodowana nadmierną prędkością. Na drogach jest niebezpiecznie ślisko, zwłaszcza rano – powiedziała asp.szt. Barbara Stępień  rzecznik KPP w Opocznie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Odór rozkładającego się ciała ukochanej wygonił mordercę z mieszkania. Horror w Łodzi [NOWE FAKTY]

W tej chwili w Owadowie na DK nr 12 ruch odblokowano, kierowcy jadą po „dwunastce” wahadłowo. Należy liczyć się z utrudnieniami.

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany