Pabianice: Bójka w Parku Wolności. 35-latek miał zaatakować tulipanem, ranił dwie osoby

i

Autor: Policja /KWP Łódź

Pabianice: Bójka w Parku Wolności. 35-latek miał zaatakować "tulipanem", ranił dwie osoby

2021-06-16 14:20

Pabianicka policja zatrzymała 6 osób w sprawie bójki w Parku Wolności, która miała miejsce w nocy 13 czerwca 2021 r. Wszyscy usłyszeli prokuratorskie zarzuty udziału w bójce. Jeden z mężczyzn odpowie za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara nawet do 8 lat więzienia. Mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Bójka w Parku Wolności miała miejsce w niedzielę (13.06.2021 r.) około godz. 2:30 w nocy. Jak podaje policja, w zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedem osób w wieku od 18 do 35 lat. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu pabianickiego. - W trakcie szarpaniny jeden z napastników użył niebezpiecznego narzędzia. Szklaną potłuczoną butelką zranił dwie osoby. Mężczyźni z ranami kłutymi zgłosili się do pabianickiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

CZYTAJ TEŻ: Pabianice: lekarz wypisywał recepty na leki refundowane, doszło do wyłudzeń. Zatrzymani z ponad tysiącem zarzutów!

Zlikwidowano nielegalną fabrykę tytoniu

Policjanci przewieźli podejrzanych mężczyzn do komendy, gdzie przedstawiono im zarzuty udziału w bójce. Według kodeksu karnego, może im grozić nawet do 3 lat za kratkami. Najstarszy z nich, 35-letni pabianiczanin, odpowie za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara nawet do 8 lat więzienia. Czterech podejrzanych zostało objętych policyjnym dozorem. W tej sprawie śledczy nadal analizują materiał dowodowy i wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Nie wyklucza się kolejnych zatrzymań.

Sonda
Jaka powinna być kara za publiczną masturbację?