Pabianice: Staruszka zostawiła na sklepowej półce sporą sumę pieniędzy.

i

Autor: Pixabay/ _Alice_ Pabianice: Staruszka zostawiła na sklepowej półce sporą sumę pieniędzy.

Pabianice: Poszła na zakupy. Na sklepowej półce znalazła… 5 tysięcy złotych!

2021-03-10 17:03

Dzięki obywatelskiej postawie mieszkanki Pabianic (Łódzkie) zgubione ponad 5 tys. zł trafiło do właścicielki. Kobieta sporą sumę pieniędzy odnalazła w damskiej kosmetyczce pozostawionej na półce w sklepie spożywczym.

Jak poinformowała w środę (10 marca) podkom. Ilona Sidorko z pabianickiej policji, w sobotnie popołudnie dyżurny miejscowej jednostki otrzymał nietypowe zgłoszenie. Dotyczyło ono znalezienia w sklepie spożywczym wśród artykułów na półce damskiej kosmetyczki. Najbardziej zaskakująca była jednak jej zawartość, bowiem w środku znajdowało się ponad 5 tys. zł. Uczciwa mieszkanka Pabianic całą kwotę wraz z saszetką przekazała policji.

PRZECZYTAJ: Jeziorsko: ktoś znalazł na plaży GRANAT! Zrobiło się niezłe zamieszanie

- Funkcjonariusze na podstawie monitoringu ustalili, że pieniądze zgubiła starsza kobieta. Gotówka powróciła już do właścicielki – przekazała podkom. Ilona Sidorko.

Dodała, że kobieta nie kryła radości z odzyskania swojego mienia, a także wdzięczności wobec postawy uczciwego znalazcy. "Do podziękowań dla uczciwej mieszkanki Pabianic dołączają się również policjanci, kierując słowa uznania za jej godną naśladowania postawę" – podkreśliła rzeczniczka.

CZYTAJ: SZOK! Bezczelny złodziej W BIAŁY DZIEŃ wyrwał staruszce portfel, wyjął pieniądze i... oddał go. Straciła KILKASET ZŁOTYCH

Proces kierowcy ciężarówki, który wjechał w autobus z uczniami
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany