SZOK! Matka 8-miesięcznej dziewczynki z pabianickiego Okna Życia ZOSTAŁA ZAMORDOWANA! [NOWE FAKTY]

2020-12-08 7:31

W poniedziałek (7.12.2020) w pabianickim Oknie Życia pojawiło się dziecko. Ku zdziwieniu pielęgniarek, nie był to noworodek, tylko kilkumiesięczna dziewczynka. Jak się wkrótce okazało, to 8-miesięczna córeczka zamordowanej wcześniej 20-latki z Pabianic.

Alarm, świadczący o tym, że ktoś pozostawił w oknie życia dziecko rozległ się około godz. 13:00. Po chwili pielęgniarki ujrzały zadbaną dziewczynkę. Ku ich zdziwieniu, okazało się, że nie jest to noworodek, tylko ośmiomiesięczne już dziecko.

Przypomnijmy, jak opisywaliśmy, tego dnia w jednym z mieszkań na "Piaskach" w Pabianicach doszło do tragedii. Odnaleziono martwą 20-latkę z ranami kłutymi [CZYTAJ WIĘCEJ...]. W mieszkaniu natomiast nie było jej 8-miesięcznej córeczki. Jak się wkrótce okazało, to dziewczynka, którą ktoś po godz. 13:00 zostawił w Oknie Życia.

W tej sprawie policja przez kilka godzin poszukiwała 20-letniego mężczyzny, który może mieć związek ze zbrodnią. W wyniku swych działań, śledczy zatrzymali dwóch mężczyzn. Jak się dowiedzieliśmy, w sądzie trwa postępowanie o ustalenie ojcostwa 8-miesięcznej dziewczynki.

Dziś najprawdopodobniej obaj zostaną przesłuchani. Będziemy informować o sprawie na bieżąco.

Śliczna nastoletnia Malwina straciła życie w wypadku. Robert walczy w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany