Para gejów ośmieszyła mieszkańców Łowicza! To teraz strefa wolna od serków homo [WIDEO]

i

Autor: Youtube.com/Jakub & Dawid Para gejów ośmieszyła mieszkańców Łowicza. Znani youtuberzy działający na rzecz praw mniejszości seksualnych - Jakub i Dawid - pojechali do miasta po tym, jak ogłosiło się ono "strefą wolną od LGBT". W ramach prowokacji przygotowali oni dla mieszkańców Łowicza petycję, informując, że "serki homo to ukryta propaganda LGBT", i zbierali podpisy pod wycofaniem ich ze sprzedaży

Para gejów ośmieszyła mieszkańców Łowicza! To teraz strefa wolna od "serków homo" [WIDEO]

2021-05-26 13:34

Para gejów ośmieszyła mieszkańców Łowicza. Znani youtuberzy działający na rzecz praw mniejszości seksualnych - Jakub i Dawid - pojechali do miasta po tym, jak ogłosiło się ono "strefą wolną od LGBT". W ramach prowokacji przygotowali oni dla mieszkańców Łowicza petycję, informując, że "serki homo to ukryta propaganda LGBT", i zbierali podpisy pod wycofaniem ich ze sprzedaży. Okazało się, że trafili na bardzo podatny grunt.

Para gejów ośmieszyła mieszkańców Łowicza! To teraz strefa wolna od "serków homo"

O sprawie poinformowały Wirtualne Media. Para gejów znanych z Youtube'a, tj. Jakub i Dawid, ośmieszyła mieszkańców Łowicza, po tym jak tamtejszy powiat ogłosił się "strefą wolną od LGBT". Mężczyźni postanowili odpowiedzieć na to prowokacją w postaci zbierania podpisów pod wycofaniem ze sprzedaży "serków homo", które miały być "ukrytą propagandą LGBT". Ku zdziwieniu (i przerażeniu) pary gejów petycję podpisało 120 mieszkańców Łowicza, i to tylko w ciągu 4 godzin, jakie spędzili w mieście Jakub i Dawid.

- Z absurdem, jakim są strefy wolne od LGBT, nie można poważnie dyskutować - można walczyć tylko w równie absurdalny sposób. Mimo że akcja była tylko żartem, przeraziła nas liczba zebranych podpisów - mówi Dawid Mycek, którego cytują Wirtualne Media.

Czytaj też: Uważajcie! Babski gang okrada domy pod Pabianicami [FOTO]

Czytaj też: Regny. U Mai wykryto 11-centymetrowego guza. 4-latka potrzebuje pomocy! Do akcji włączyli się nawet strażacy

Budzi wyjątkowy respekt i podziw! Policjantka z Łasku wróciła z Mistrzostw Polski w Kulturystyce ze złotem!

13 lat temu bałam się o los swojego dziecka